קצת עלינו

WhereIsMyData הינה חברה לשחזור מידע שהוקמה בתחילת שנות האלפיים במטרה לתת שירותי שחזור מידע מקצועיים מכל סוגי המדיות הקיימות היום בעולם הדיגיטלי: דיסקים קשיחים, שרתים, מערכי RAID, כרטיסי זכרון ואמצעי פלאש שונים, פלאפונים, דיסקים CD/DVD, קלטות גיבוי ועוד.

WhereIsMyData מפעילה שירותים לשחזור מידע ושואפת תמיד לעמוד בחזית וקדמת הטכנולוגיה. סטטיסטיקת ההצלחה שלנו עומדת כיום על 97% עד 100% של שחזור המידע הדרוש גם ממצבים קשים מאוד של נזקי רטיבות, מכות, שברים, דריסה על ידי מכשור כבד, שריטות ועוד.

WhereIsMyData חברה לשחזור מידע, הוקמה ומנוהלת ע"י מר עידו ירושלמי, משחזר מידע מקצועי בעל ניסיון של מעל 12 שנים. עידו, המתווה את דרכה של החברה מזה כ 12 שנים, חרט על דיגלה שלושה ערכים:

  • מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר – לקוחות החברה נהנים משירותי שחזור מידע המקצועיים ביותר הקיימים, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים המתקדמים ביותר המופעלים ע"י אנשי מקצוע מנוסים ומעודכנים בטכנולוגיות האחרונות.
  • יחס אישי ושירות מעולה – לדברי עידו ירושלמי, שמירת יחס אישי עם לקוחות החברה הוא אחד מהדברים עליו לא היה מוכן לוותר עם גדילתה של החברה. יחס אישי עוזר לשמור על רמת שירות גבוהה ומתן מענה לצרכיו ל כל לקוח.
  • אמינות ודיסקרטיות – לקוח השולח מדיה לשירות שחזור מידע מצפה שהמידע שעל הדיסק ישמר בדיסקרטיות מלאה, בין אם מדובר במידע אישי, עסקי או אחר. אנו מקפידים הקפדה יתרה על שמירת מידע זה בטוח מזליגות וגניבה, בן באמצעים אלקטרוניים מתקדמים והן באמצעים פיסיים. עם סיום הטיפול המידע של אותו לקוח מושמד ואינו נשמר אצלינו.

לחברה שיתופי פעולה עסקיים נרחבים עם מעבדות וחברות שחזור מידע עמיתות ברחבי העולם, הדבר מבטיח כי גם במקרים נדירים בהם מעבדת שחזור המידע שלנו בארץ לא תצליח לשלוף את המידע הדרוש, עדיין יהיה מי שיעמוד מאחורינו ויסייע בשחזור המידע. כך מובטח ללקוח כי מאמצי השחזור יהיו מקסימאליים וסיכויי השחזור יהיו הגבוהים ביותר שניתן כיום למצוא בארץ.

שיטת העבודה אצלנו הינה  "לא שחזרנו = לא שילמת!" כלומר אנו מתפרנסים מהצלחות שחזורי מידע בלבד, דבר המבטיח את שביעות רצונו המלא של הלקוח. בתום הליך השחזור ולבקשת הלקוח מתקבלת רשימת הקבצים ששוחזרו בהצלחה וזו על מנת לאמת את הצלחת השחזור. במידה וברשימה הדרושה, לא מופיעים הקבצים הדרושים, נעשה ניסיון נוסף לשחזור המידע. במידה ולא תתכן הצלחה, לא יהיה מחויב הלקוח בתשלום עבור שחזור המידע שלא רלוונטי עבורו.

בין לקוחותינו מפעלים ותעשיות, חברות הייטק, בתי חולים, שוטרי משטרת ישראל, בזק בינלאומי, קבוצת רד בינת, חברות ביטוח, בנקים, חברות בורסאיות, חברות אינטרנט, משרדי עורכי דין ורואי חשבון, חברות מזון גדולות, אמנים, משרדי פרסום, אדריכלים, מפיקים, יבואנים ויצואנים, רופאים, חברות יעוץ, סוכני ביטוח, לקוחות פרטיים ועוד.

לקוחותינו נהנים מעבודה מקצועית הניתנת ע"י מומחים בתחום שחזור המידע כמו גם מאמצעים טכנים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בישראל. נותני השירות הטכני בחברתינו הינם מומחים מהשורה הראשונה בתחום שחזור המידע בעל עבר עשיר של שנים בתחום. בנוסף, הסניף המרכזי לשחזור מידע עושה שימוש בציוד טכני המתקדם ביותר הקיים, מה שהופך אותנו ל- חברה לשחזור מידע המתקדמת בשוק.

מעוניין לשחזר את המידע שלך? אז מה השלב הבא?

צור עמנו קשר עכשיו בטלפון 03-6786568 (מענה 24 שעות) או השאר פרטים בטופס שבתחתית העמוד.

לקריאת סיפורי הצלחה וחוות דעת של לקוחות לחץ כאן לחוות דעת לקוחותינו

לשעות פעילות – שירותי השחזור וכתובות הסניפים ברחבי הארץ לחץ כאן – שעות פעילות וכתובות סניפים

בתמונה: עידו ירושלמי, מנכ"ל WhereIsMyData  חברה לשחזור מידע

לבדיקה חינם >>

יש לנו רשת שליחים אשר פרוסה בכל הארץ וזמינה לאסוף את המדיה המגנטית

    אנחנו יודעים שהסיטואציה קצת מלחיצה, מלאו פרטים ונחזור אליכם שדות המסומנים ב - * הינם שדות מילוי חובה