חוששים למידע מסווג? סודיות מלאה בעבודות שחזור

הליכי שחזור מידע נדרשים לא פעם – קורה שהמחשב נופל לפתע, הדיסק הקשיח מפסיק לעבוד, נחסמת כניסה לקבצים או הדיסק און קי נרטב ואינו פועל עוד. כשכל המידע היקר שלנו נמצא בסכנה, כמובן שמיד נרצה להצילו – אך לעיתים מדובר במידע רגיש ובעל חשיבות עצומה – רגשית, עסקית ולעיתים מדינית. לא קל לנו למסור מידע רגיש לידיו של איש מקצוע זר לחלוטין, בשל החשש הברור כי המידע לא יישאר עוד חסוי, וכי יחזור לידנו לאחר שהועתק. הסכנה כי ייעשה שימוש במידע גדולה, אך אסור שהיא תגרום לנו לוותר על הצלת מידע שיקר לליבנו או לכיסנו.

כדי להבטיח את סודיות המידע, חשוב לפנות אך ורק אל חברה בעלת שם שתוכל להבטיח חיסיון מידע מלא במהלך עבודות שחזור מידע שתבצע. ב-WhereIsMyData אנו מבטיחים לשמור על חיסיון מידע מלא בעת כל פעולה של שחזור מידע, מכל רכיב אחסון, לכל לקוח. אנו מודעים לרגישות המידע, תהיה אשר תהיה, ולכן ננקוט כל צעד אפשרי כדי להבטיח את סודיותו. במהלך שחזור מידע אנו מתחייבים שלא לבצע כל שימוש בחומרים השונים, מלבד הפעולה שאותה תידרשו – שחזור מידע, השמדת מידע או העברתו למדית אחסון אחרת. כל שימוש במידע שיידרש בעת שחזור קבצים יאושר בידי הלקוח בלבד. בתום הליך שחזור מידע ולאחר שהועברו כל החומרים שהוצלו לידי הלקוח, נשמיד כל זכר למידע שלכם – אלא אם תידרשו לשמור אצלנו גיבוי במשך שבעת ימי עסקים. לאחר שיפוגו ימים אלו, לא תהיה עוד אפשרות שחזור, בכדי להבטיח שלא ייעשה שום שימוש לרעה במידע.

חשוב לזכור כי גם אם המידע רגיש מאוד ואתם חוששים לחשוף אותו בפני איש, ביצוע שחזור מידע באופן עצמאי הוא לא פיתרון. באופן זה, תוכלו לגרום לדריסת מידע וכך תחסלו כל סיכוי עבור הצלת מידע זה לעד. מדובר בהליך רגיש, שאותו יש לבצע רק במעבדה בידי מומחי שחזור מידע.

לבדיקה חינם >>

יש לנו רשת שליחים אשר פרוסה בכל הארץ וזמינה לאסוף את המדיה המגנטית

אנחנו יודעים שהסיטואציה קצת מלחיצה, מלאו פרטים ונחזור אליכם שדות המסומנים ב - * הינם שדות מילוי חובה