כרטיס הזיכרון נמחק? המידע עדיין בר הצלה!

על גבי כרטיס זיכרון אנחנו מאחסנים קבצים שלרוב חשובים במיוחד, בין אם מדובר בכרטיס זיכרון של מצלמה דיגיטלית, נגן מוזיקה, מחשב כף יד, טלפון נייד ועוד. בדרך כלל זהו מידע ייחודי – אלבום תמונות מאירוע משפחתי חד פעמי, מסמכים חשובים בעלי ערך פיננסי או ספר טלפונים שאגרנו במשך שנים רבות. לצערנו, משום שזוהי מדיה זעירה ורגישה למדי – יש סיכוי לא קטן לפגיעה פיזית בכרטיס או לתקלה לוגית. למרות שברגע הראשון נראה כי יחד עם כרטיס הזיכרון, כל המידע החשוב שלנו נעלם – תוכלו לפנות אלינו מידית כדי שנבצע עבורכם שחזור כרטיס זיכרון ונציל את הקבצים החשובים. המומחים של WhereIsMyData משתמשים בתוכנות ייחודיות שפיתחנו בחברה ובעזרתן אפשרי לאתר את המידע המחוק ולהפוך אותו להיות גלוי לעיני המשתמשים. שיטה זו יעילה במיוחד עבור נזקים לוגיים שנעשו במערכת ההפעלה של הכרטיס. לעומת זאת, נזקים פיזיים, שנגרמו בשל הירטבות, התעקמות, מתח חשמלי גבוה מדי או שבר, דורשים לרוב עבודה במעבדה ייחודית לשחזור מידע שאנו מפעילים, ובעזרת מכשור מתאים מבוצע תהליך שחזור כרטיס זיכרון. לרוב, במידה ולא המשכתם לגבות חומרים על גבי הכרטיס לאחר המחיקה, סיכויי הצלחת שחזור המידע גבוהים במיוחד.

חשוב שלא לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם או לפנות לחובבנים, משום שכך תחשפו את עצמכם לסכנה כי כל המידע ייעלם לעד – טעות בזמן שחזור מידע יכולה לסכל לצמיתות ניסיונות עתידיים שיבוצעו בידי אנשי מקצוע.

במידה והתרחשה תקלה בכרטיס הזיכרון שלכם, אל תעשו בו כל פעולה נוספת אלא התקשרו מיד אלינו

למספר 03-6786568

  ודווחו על התקלה. הנציגים שלנו יעניקו לכם הדרכה מפורטת מה עליכם לעשות עד שתמסרו לידינו את הכרטיס – ומשם, תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

לבדיקה חינם >>

יש לנו רשת שליחים אשר פרוסה בכל הארץ וזמינה לאסוף את המדיה המגנטית

    אנחנו יודעים שהסיטואציה קצת מלחיצה, מלאו פרטים ונחזור אליכם שדות המסומנים ב - * הינם שדות מילוי חובה