לשחזר דיסק קשיח: כל המידע יכול לחזור אליכם!

על הדיסק הקשיח של המחשב שלנו שמורים קבצים רבים, לחלקם חשיבות גבוהה במיוחד – חומרים מסווגים, ייחודים או בעלי ערך רגשי גבוה. במידה והדיסק הקשיח נפגם ולא גיבינו את המידע מראש – אנחנו חשופים לכך שכל הזיכרון שהיה שמור עליו לא יהיה עוד נגיש לכתיבה או לקריאה. הדבר נובע בשל פגיעה פיזית או לוגית במערכת האחסון של הדיסק הקשיח, שעמה רק חברת שחזור מידע מקצועית תוכל להתמודד ולהציל את הקבצים החשובים. הדבר עשוי לקרות בשל נזק לוגי, שנגרם בפרמוט לא נכון על גבי מידע קיים או בתפקוד לקוי של מערכת ההפעלה, או מנזק פיזי, שנגרם מכשלים מגנטיים, מכניים או אלקטרוניים בדיסק. ב-WhereIsMyData אנו מבצעים עבורכם את ההליך הרגיש ומספקים שירות אמין ואיכותי – וההוכחות בשטח: 97%-100% מהמידע האבוד מוחזר ללקוחות שלנו. אנו מפעילים מעבדת שחזור ייחודית ומכשור שפיתחנו עבור שחזור דיסק קשיח, כדי להגיע לתוצאות המרביות.

מה עושים כשמגלים שנמחק המידע?

חשוב לכבות את המחשב בו ברגע שמתגלה אובדן המידע והפגיעה בדיסק, ולכתוב את כל המידע שזכור לנו על התקלה והנסיבות בהן חלה. חשוב שלא לנסות לבצע שחזור דיסק קשיח עצמאית, משום שכל טעות או פעולה לא נכונה עלולה לסכל את סיכויי ההצלחה העתידיים של שחזור קבצים. לאחר פנייה אל מוקד WhereIsMyData, נסביר לכם בדיוק מה עליכם לעשות וכיצד להעביר את החומרה אלינו. בתהליך שחזור דיסק קשיח אנו מגדירים את סוג התקלה שקרתה ומתאימים לה דרך פעולה, וכך מאתרים את התכנים על גבי הדיסק, מתקנים ומעתיקים אותם.

ברגע שגיליתם על התקלה, התקשרו אלינו למספר 077-4404806 למענה אנושי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע – וכך תוכלו להיות בטוחים שהאחוזים הגבוהים ביותר של המידע ישוחזרו.

לבדיקה חינם >>

יש לנו רשת שליחים אשר פרוסה בכל הארץ וזמינה לאסוף את המדיה המגנטית

    אנחנו יודעים שהסיטואציה קצת מלחיצה, מלאו פרטים ונחזור אליכם שדות המסומנים ב - * הינם שדות מילוי חובה