מסמכי וורד נמחקו? ניתן לשחזר!

לעיתים במהלך עבודה על קובץ וורד חשוב במיוחד אנחנו נכנסים לשטף כתיבה ושוכחים לשמור לעיתים קרובות – ואם המחשב נכבה לפתע, בשל תקלה, קצר בחשמל או שלא שמתם לב כי נגמרה הסוללה – כל המלל המושקע עשוי להיעלם. בעיה אחרת שעלולה לצוץ היא מחיקה של הקובץ, בטעות או בזדון. עם זאת, ניתן לבצע שחזור מסמך וורד ולהציל את הקובץ. כיצד? ראשית כל צריך לנסות שחזור מסמך וורד מתוך סל המחזור. כל קובץ שנמחק עובר תחילה בסל המחזור, וכל עוד הסל לא רוקן, יש סיכוי שנצליח לאתר ולשלוף את המסמך הרצוי מתוך סל המחזור. כמו כן, בגרסאות החדשות של התוכנה יש אפשרות של שחזור מסמך וורד שנשמרו אוטומטית. וורד שומר לפעמים מסמך או חלק ממנו במידה והמחשב נכבה לפתע או במקרה שהקובץ נתקע ונסגר. כדאי למצוא את הקובץ שנשמר, יש להפעיל את התוכנה מחדש ולבדוק בתיבת שחזור והצלת מסמכים שמופיעה בצד. במידה והקובץ מופיע, ניתן לבצע שחזור מסמך וורד על ידי לחיצה עליו, ומיד לשמור אותו על המחשב למניעת מקרה נוסף שכזה. דרך נוספת לביצוע שחזור מסמך וורד היא חיפושם על המסמך בסיומת ".tmp". חלק מהמסמכים נשמרים אוטומטיים כקבצים זמניים כדי להציל חומרים בעת תקלות שונות במחשב. את החיפוש אפשר להרחיב גם על ידי סקירת תיקיית C:\Documents and Settings\*USERNAME*\Local Settings\Temp, בה נשמרים קבצים מוחבאים לאותו צורך.

חשוב לזכור כי כשמוחקים קובץ ושומרים מסמך חדש באותו שם, הדבר לא אומר שהקובץ "נדרס" וכי השחזור לא יתאפשר. לפעמים התכנים נשמרים במקום אחר במחשב, בשם אחר או בסיומת אחרת, כך שניתן יהיה לשחזור את המסמך. במקרים בהם הקובץ פגום ולא ניתן לפתוח אותו, צריך לבדוק האם קיימת בעיה לוגית או פיזית בדיסק הקשיח – וירוסים, נזקים על פלטות הנתונים וכן הלאה, יכולים לסכל הגעה אל המסמך. במקרים כאלו כדאי שלא להסתכן ולנסות לתקן את התקלה לבד, אלא לפנות אל חברה לשחזור מידע, כדי להבטיח הצלחה בתהליך שחזור מסמך וורד. אצלנו בחברתWhereIsMyDataפיתחנו טכניקות משוכללות תוך שימוש בציוד ייחודי ומתקדם לשחזור, כדי להצליח במשימה ולהחזיר אליכם את המסמכים החשובים. לא כדאי להרים ידיים אלא להרים טלפון ולקבל מענה מיידי.

מסמכי וורד נמחקו או שמא מסרבים להיפתח? פנו עוד היום למוקד האנושי שלנו במספר 03-6786568, הפעיל 24\7 – והבעיה תיפתר בהקדם האפשרי.

לבדיקה חינם >>

יש לנו רשת שליחים אשר פרוסה בכל הארץ וזמינה לאסוף את המדיה המגנטית

    אנחנו יודעים שהסיטואציה קצת מלחיצה, מלאו פרטים ונחזור אליכם שדות המסומנים ב - * הינם שדות מילוי חובה