אם קרס לך הדיסק הקשיח ואינך יכול להגיע אל הנתונים או אם חלקים שלמים ממערכת הקבצים נעלמו פתאום, הדרך הנכונה להפוך אותם לנגישים וזמינים ולמנוע את אובדנם הוא ע"י פעולת שחזור קבצים מקצועית מדיסק קשיח. פעולה זו המבוצעת במעבדה מקצועית מאפשרת את חילוץ המידע מהדיסק הקשיח שלך ברמת הצלחה גבוהה.

ביצוע שחזור קבצים מדיסק קשיח

לאחר מסירת את הדיסק הקשיח למומחה השחזור במעבדה, מבוצעת הערכה ראשונית לקביעת מהות התקלה ומשך זמן התיקון. ב WhereIsMyData אנו מטפלים בתקלות מכל הסוגים: הן תקלות לוגיות והן תקלות פיסיות של שריפה או חבלה פיסית אחרת בדיסק הקשיח, לרבות פגיעות מכוונות. לאחר שהלקוח מאשר את העבודה מתחיל תהליך עדין של שחזור קבצים מהדיסק הקשיח. העיקרון עליו מתבססת הפעולה הוא שכל עוד לא נכתב מידע חדש על האיזור בדיסק בו היה המידע הישן ("האבוד"), ניתן לחלץ את המידע מהדיסק ולמפות אותו מחדש. חילוץ קבצים מהארד דיסק אפשרי גם במקרה שהקבצים הועברו לסל המחזור ונמחקו משם ולעיתים קרובות אפילו אם המחשב עבר פירמוט.

בניגוד לשחזור מידע מדיסק קשיח בו לעיתים משחזרים את כל המידע, שחזור קבצים מדיסק קשיח היא פעולה יותר כירורגית המאפשרת את חילוצם של קבצים מסויימים, ללא צורך לשחזר את כל הנתונים שישבו על הדיסק.

4 דברים שצריך לעשות מייד אם אבדו לך קבצים שהיו שמורים על הדיסק הקשיח

  • כבה את המחשב. אל תמתין שזה "יסתדר לבד" או "שהמחשב יתקן את עצמו". אם הקבצים שלך חשובים ואין לך גיבוי יש לכבות את המחשב מייד כדי למנוע נזק נוסף.
  • רשום את פרטי התקלה: מתי אירעה, מה הפעולות שקדמו לתקלה וכן כל מידע אחר שעשוי להיות רלוונטי לגבי הקבצים אותם יש לשחזר מהדיסק.
  • אל תנסה לתקן לבד (או לתת לאדם שאינו מתמחה בשחזור קבצים, לעשות זאת עבורך). ניסיון תיקון חובבני בעזרת תוכנות לשחזור מידע או כל אמצעי אחר עלול להביא לאובדן סופי של המידע ולהפיכתו לבלתי ניתן לשחזור.
  • צור קשר עם מומחה לשחזור מידע. ניתן ליצור קשר עם המומחים של WhereIsMyData בטלפון 077-4404806

לקוחותינו נהנים משירות שחזור קבצים מדיסק קשיח מתבצע במעבדה של WhereIsMyData, בתנאי חדר נקי ובעזרת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותינו בשילוב עם אנשי המקצוע המעולים המאיישים את המעבדה מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו שירות שחזור נתונים מדיסקים קשיחים וממדיו נוספות ברמת הצלחה הגבוהה מ 97%.

WhereIsMyData היא מהמעבדות המובילות בארץ לשחזור קבצים מדיסק קשיח ומאפשרת שחזור נתונים במעל ל 97% מהמקרים

פנה למומחה שחזור מידע: 077-440-4806

לקריאת סיפורי הצלחה והמלצות לחץ כאן - להמלצות של לקוחות

 

אילוסטרציה של חילוץ קבצים מדיסק קשיח

למעלה: אילוסטרציה של שחזור קבצים מדיסק קשיח