כמה קטן, ככה מסוכן: שחזור דיסק און קי

דיסק און קי הוא מדיה מגנטית שנוטה לתקלות, אובדן מידע וקבצים. אנו, ב WhereIsMyData מכירים את הבעיה ויודעים לשחזר את המידע שלך מדיסק און קי באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

אם יש מקרה שבו המשפט "הגודל לא קובע" נכון מאי פעם – זה כשמדובר בבעיה ב-disk on key שלנו. אמנם מדובר ברכיב אחסון זעיר למדי, אך לעיתים הוא מכיל קבצים חשובים מאוד. דווקא בשל גודלו הזעיר וניידתו ה-disk on key חשוף יותר לסכנות – וכך קורה שמדי שנה גדלים מספר המקרים שמצריכים שחזור דיסק און קי. במיוחד כיום, שכל פעם יוצאים רכיבים ניידים שכאלו בעלי נפח אחסון שרק עולה ועולה, אנו נוטים לשמור על גביהם יותר ויותר מסמכים – וכך הסכנה גדלה עוד יותר. ה-disk on key יכול פתאום להישבר, להירטב, או לסבול מכל תקלה טכנית – שתוביל לכך שהגישה לקבצים תיחסם. בנוסף לתקלות פיסיות בדיסק און קי, גם תקלות לוגיות הן דבר שכיח ונובעות מאופי השימוש בדיסק און קי: שליפה לא מבוקרת של הדיסק מהמחשב, הנחתו ליד גורמים היוצרים השראה מגנטית חזקה ועוד.

למרות שדיסק און קי משמש לאחסון מידע, בדיוק כמו דיסק קשיח רגיל, הטכנולוגיה עליה מתבסס דיסק און קי הנה טכנולוגית פלאש (זיכרון הבזק) השונה לחלוטין מהטכנולוגיה בה נעשה שימוש בדיסקים קשיחים בהם ישנו רכיב מכאני מסתובב (למעט דיסקים SSD). לטכנולוגיית הפלאש יתרונות עצומים, בפרט בנושא של מהירות הגישה לכתיבה ולקריאה בשטח הדיסק בהשוואה לטכנולוגיות אחרות. יחד עם זאת, כאשר מגיעים למבנה הקבצים ואופן המיפוי, קיימות נקודות השקה וזהות רבות בין הטכנולוגיות השונות. עובדה זו מאפשרת לנו לעשות שימוש בטכנולוגיות שחזור המידע המתקדמות ביותר בהן נעשה שימוש בעת שחזור דיסק קשיח, גם בעת שחזור דיסק און קי. למידע נוסף על שחזור דיסק קשיח.

החדשות הטובות: הגעת למעבדה שמתמחה בשחזור דיסק און קי

בדיוק עבור מקרים אלו פיתחנו בחברת WhereIsMyData שיטות לביצוע שחזור קבצים מ disk on key, כדי לסייע ללקוחותינו במקרים מייאשים אלו. אנו מסוגלים לבצע שחזור דיסק און קי עבור מגוון סוגי תקלות, החל מבעיות לוגיות ועד נזקים פיזיים חמורים, כשלרוב אחוזי ההצלחה של שחזורים אלו כמעט מושלמים.

ניתן לפעול ל- שחזור קבצים מדיסק און קי, בתנאי שהדבר ייעשה באמצעות הכלים המתאימים ורק בתנאים המתאימים של טמפרטורה, לחות, לחץ ועוד. בשל כך, חשוב שלא לנסות לתקן את התקלה בעצמכם. אם אבדו לכם קבצים חשובים שאינכם יכולים לוותר עליהם כדאי מאוד שתבצעו שחזור disk on key מקצועי בחברה לשחזור מידע המתמחה בתחום. מומלץ להעביר את ה-disk on key ישירות לידינו, כדי שנוכל לפעול במהירות האפשרית ולהציל את הקבצים שלכם.

אבדו קבצים מהDISK ON KEY, כיצד יש לנהוג?

במיוחד כשמדובר בקבצים בעלי ערך כלכלי או רגשי, אל תזלזלו בהליכי שחזור קבצים מדיסק און קי – מדובר בפעולות עדינות ורגישות שבמידה ולא יבוצעו בידי אדם מיומן ומנוסה, הנזק שייגרם לקבצים יהיה בלתי הפיך. הפסיקו את השימוש עוד באותו רגע בו גיליתם את התקלה, ואל תבצעו ב-disk on key עוד פעולה נוספת. בפרט לא לנסות להשתמש בתוכנות ל- שחזור מידע מדיסק און קי. האחרונות עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך למידע שלכם ולמנוע את האפשרות של שחזורו. גם הנטיה הראשונית של רבים להעביר את הדיסק און קי ל"חבר שמבין" עלולה לגרום לבעיות חמורות ולמנוע כל אפשרות לשחזור מידע מהדיסק און קי שלכם.

בעת הפנייה, נסו להעביר אלינו כמה שיותר מידע אודות התקלה. ככל שתספקו יותר נתונים, כך נוכל יותר מהר לאפיין את הבעיה, להתאים דרך פעולה ולהתחיל בהליך שחזור disk on key זה.

לבדיקה חינם >>

יש לנו רשת שליחים אשר פרוסה בכל הארץ וזמינה לאסוף את המדיה המגנטית

אנחנו יודעים שהסיטואציה קצת מלחיצה, מלאו פרטים ונחזור אליכם שדות המסומנים ב - * הינם שדות מילוי חובה