שחזור תמונות שנמחקו

נמחקו לך תמונות חשובות מהמחשב? מהטלפון הסלולרי או מכרטיס הזיכרון במצלמה? המצב לא אבוד ואפשר עוד לתקן!

WhereIsMyData מתמחה בשחזור תמונות שנמחקו ממדיות מגנטיות שונות – מעל 97% הצלחה!

אם נמחקו לך תמונות מהמחשב (אפילו לאחר פירמוט של הדיסק), הילד שיחק עם המצלמה או הטלפון ומחק את התמונות מכרטיס הזיכרון או שהתמונות שהיו על הדיסק און קי נעלמו, המצב אינו אבוד!

חברת WhereIsMyData מתמחה בשחזור התמונות שנמחקו ממגוון עצום של מדיות מגנטיות דיגיטליות: דיסקים קשיחים, שחזור תמונות מכרטיס זיכרון, דיסק און קי, טלפונים סלולריים ועוד.

אם אתה זקוק לשחזור תמונות שנמחקו, צור קשר עם המעבדה בטלפון 077-4404806 ונשמח לסייע.

קיימים פורמטים רבים של קבצים גרפיים אך המשותף לרוב הפורמטים הוא מבנה ייחודי כמו גם מידע עודף המאפשר, בעזרת כלים יחודיים לשחזור תמונות שנמחקו שפיתחנו במעבדה של WhereIsMyData, לשחזר את הקובץ במלואו גם מתוך מידע חסר או פגום.

קיימים שני שלבים כאשר ניגשים לבצע שחזור לתמונות: שלב ראשון של שחזור מידע מהמדיה הדיגיטלית המגנטית, כפי שהסברנו במאמרים אודות שחזור מידע מדיסק קשיח, או מדיסק און קי. השלב השני עוסק בשיחזור קבצי תמונה מתוך המידע שהוצל.

היות שתמונות הנן קבצים עתירי מידע, לעיתים נדרש שחזור תמונה מתוך מידע חלקי שהצלחנו לשלוף מהמדיה. כאן נכנסים לתמונה (תרתי משמע) כלי תוכנה ייחודיים שפיתחנו ושמסייעים לנו בשלב השני והעדין של שחזור תמונות שנמחקו.

שחזור תמונות שנמחקו מהמחשב

אילו סוגים של שחזור תמונות תוכל לקבל ב WHERISMYDATA?

  • שחזור תמונות שנמחקו מהמחשב – אנו מבצעים שחזור של קבצים גרפיים ותמונות ממחשבי PC, MAC ולפטופים ומכל סוגי הדיסקים הקשיחים.
  • שחזור קבצים מכרטיס זיכרון או מסמארטפונים
    • שחזור קבצים ותמונות מאנדרואיד
    • שחזור תמונות מגלקסי
    • שחזור התמונות מהאייפון

חשוב לציין בהקשר זה כי שחזור תמונות שנמחקו מסמארטפונים ובפרט מאייפון הנו בעייתי לעיתים ומומלץ לבקש הערכה ראשונית לפני תחילת עבודת השחזור.

  • שחזור תמונות מכרטיס זיכרון / שחזור מידע מכרטיס זיכרון – המעבדה של WhereIsMyData משחזרת תמונות מכרטיסי זיכרון של מצלמות מכל הסוגים, כולל כרטיסי SD וכן מכרטיסי זיכרון של סמארטפונים.

כמה טיפים חשובים

אם נמחקו לך תמונות חשובות מהמחשב ואתה מעוניין לשחזר אותן, הפסק את השימוש במחשב וכבה אותו באופן מיידי. כמו בכל תהליך שחזור קבצים שנמחקו, גם כאן קיים סיכון של כתיבה על האיזור בו "מסתתרות" התמונות האבודות במקרה של המשך עבודה.

שחזור תמונות מכרטיס זיכרון במצלמה – פשוט שלוף את כרטיס הזיכרון ושמור אותו במקום בטוח. הכנס כרטיס זיכרון חליפי ותוכל להמשיך לצלם ללא חשש.

ייתכן שהמלצה זו מהווה חוכמה שבדיעבד אבל אין הכוונה כאן "לזרות לך מלח על הפצעים" אלא ללמוד לעתיד ולמנוע ממך סיטואציות כואבות של אובדן מידע.

תמיד מומלץ לבצע גיבוי לתמונות חשובות מבעוד מועד. קיימים סוגים רבים של גיבויים ויש להתאים את הגיבוי לצרכי המשתמש, הן מבחינת נפח הגיבוי הדרוש, הן מבחינת תדירות הגישה לקבצי הגיבוי והן מבחינת אבטחה וסוג המידע.

פנה למומחה שחזור מידע: 077-440-4806

לבדיקה חינם >>

יש לנו רשת שליחים אשר פרוסה בכל הארץ וזמינה לאסוף את המדיה המגנטית

אנחנו יודעים שהסיטואציה קצת מלחיצה, מלאו פרטים ונחזור אליכם שדות המסומנים ב - * הינם שדות מילוי חובה