שחזור RAID

WhereIsMyData מתמחה ב- שחזור רייד ומספקת ללקוחותיה מענה מקצועי לשחזור מערכי Raid ממגוון סוגים תוך השגת אחוזי שחזור גבוהים במיוחד.

קרס לך מערך הרייד? צריך לשחזר בדחיפות ולחזור לעבודה סדירה מהר ככל האפשר? צור קשר ב 03-6786568 והטכנאי בדרך אליך.

רייד הנו הנו מערך של דיסקים קשיחים היוצרים יחדיו יחידה לוגית אחת לאחסון מידע. למערך Raid (ראשי תיבות של Redundant Array of Independent Disks) שני יתרונות עיקריים:

  1. מאפשר שליפת מידע מהירה יותר מאשר מדיסק קשיח רגיל יחיד בעל מפרט זהה.
  2. שומר מידע יתיר באופן המאפשר שחזור של כלל המידע במקרה של תקלה.

מערך רייד נחשב כרכיב אמין ונוח לשימוש. שימוש ברכיב raid היה בעבר נחלתם הבלעדית של ארגונים גדולים בהם הוחזק מידע יקר ערך. בשנים האחרונות שימוש ברייד הפך פופולארי כיום יותר ויותר עסקים מכניסים שרתי רייד לשימוש, חלקם כלל אינו יודע שהשרת הארגוני הוא שרת רייד.

רכיב הרייד מנוהל ע"י רכיב אלקטרוני ומערכת ההפעלה מתיחסת לרייד בתור דיסק קשיח רגיל. כפועל יוצא ממורכבותו הלוגית, שחזור מערך רייד מצריך התמחות והכשרה מיוחדות.

שחזור RAID – מורכב יותר משחזור דיסק קשיח רגיל

מערכי רייד מחזיקים כמות עצומה של מידע ארגוני יקר ערך שאובדנו עלול לגרום נזק פיננסי לארגון. על אף אמינותו המופלגת של מערך רייד, גם רכיב זה עלול לסבול מתקלות לוגיות או פיסיות לאחר שימוש ממושך. תקלות נפוצות במערכי רייד המצריכות שחזור רייד הן קריסה משותפת של כמה דיסקים, נזק פיסי או ביצוע שגוי של רצף פקודות.

בניגוד לשחזור דיסק קשיח רגיל, בו האתגר הוא שחזור הבעיה הפיסית, בשחזור רייד, המשחזר נדרש קודם כל, לתת מענה לתקלה הלוגית. היכולת לשחזר מערך רייד תלויה ביכולת המשחזר להבין לעומקה את תצורת מערך הרייד בו נעשה שימוש  וזאת כיוון שקיימות מספר קונפיגורציות לרייד.

קיימת אפשרות לבצע שחזור לרייד שקרס ולהגיע לתוצאות מעולות של עד 100% שחזור, כאמור בכפוף להיותו של המשחזר מנוסה ומוכשר לשחזור Raid.

WhereIsMyData הנה בעלת ניסיון רב בשחזור מערכי Raid  ולקוחות החברה נהנים משחזור מידע ממערכי רייד באחוזי הצלחה גבוהים מאוד, הן בבעיות פיסיות והן בבעיות לוגיות.

שחזור מערכי הRAID עד לשחזור של 100% מסופק למערכים הבאים:

Raid 0
Raid 1
Raid 5

WhereIsMyData מבצעת שחזור מערכי Raid מכל ממשק הRaid הקיימים בשוק.

קרס לך ה RAID? מספר טיפים חשובים כדי להגדיל את סיכויי פעולת השחזור:

  • יש להפסיק את פעולת השרת במועד הקרוב ביותר האפשרי לגילוי התקלה.
  • במידה ששרת ה Raid החל לבצע פעולת בניה מחדש, יש להפסיקה ע"מ להקטין נזקים אפשריים ואובדן מידע נוסף.
  • אין להוציא את הדיסקים מהשרת לפני קבלת ייעוץ ממעבדה לשחזור מידע. בכל מקרה, חובה לסמן את מיקומו של כל דיסק בשרת. (אנו ממליצים למספר את הדיסקים ולרשום את המספר הן על הדיסק עצמו והן על ה Rack.

מעוניין לפתור את הבעיה? פנה למומחה שחזור מידע: 03-6786568 או השאר פרטים בטופס שבתחתית העמוד.

לקריאת סיפורי הצלחה והמלצות לחץ כאן – להמלצות גולשים

שחזור לשרת RAID

למעלה: שרת Raid.

לבדיקה חינם >>

יש לנו רשת שליחים אשר פרוסה בכל הארץ וזמינה לאסוף את המדיה המגנטית

    אנחנו יודעים שהסיטואציה קצת מלחיצה, מלאו פרטים ונחזור אליכם שדות המסומנים ב - * הינם שדות מילוי חובה